Пупкова грижа та грижа білої лінії живота після вагітності та пологів

Досить часто після перенесеної вагітності та народження дитини в ділянці пупка і безпосередньо над нею відбувається виникнення грижових випинань. Виглядає це негарно, а з медичного погляду – виникає ризик утиску грижі.

Часто, жінки після пологів звертаються до хірургів невчасно, оскільки їм відомо, що вилікувати грижу без операції не можна, і дуже турбує, як буде усунена грижа.

Розроблені та активно використовуються в практики способи косметичних доступів при пупковій грижі, параумбілікальній грижі (грижі, яка виникла безпосередньо над пупком) та грижах білої лінії живота (виникають між пупком та грудиною по середній лінії живота).

Суть косметичностіметодик лікування гриж полягає у використанні невеликих розмірів хірургічного доступу через складку пупка. Через 2-3 тижні після операції формується невидимий рубець у пупці, який практично непомітний. При цьому не страждає надійність операції, тому що при всіх операціях ми використовуємо спеціальні сітки.

Крім того, у випадках наявності кількох гриж, наприклад у пупці і вище за нього — успішно застосовується техніка усунення обох гриж з одного косметичного доступу через пупок.

Шкіра ушивається із застосуванням внутрішньошкірного, косметичного шва, після загоєння якого формується тонкий рубець.

Перейти до галереї